Yaban Mersini ve Elma Aromalı Aloe Veralı İçecek -Aloe Berry Nectar

İndirim!

 82,00  65,00

Forever Aloe Berry Nectar™

Forever Aloe Vera Gel® de bulunan tüm vitamin, mineral, aminoasit ve enzimlere ek olarak vaksiniyum meyvesi ve elmanın yararları ile zenginleştirilmiş bir içecektir.

Tatlandırılması tümüyle doğal olarak , taze vaksiniyum meyvesi tatlı ve olgun elmaların karışımından sağlanmıştır. İlave edilen fruktoz (meyve şekeri) yalnız yetişkin ve çocukları memnun edecek ölçüdedir. 1 Litre

Bizimle iletişime geç!
Stok Kodu: 34 Kategoriler: ,

Açıklama

Forever Aloe Berry Nectar

Forever Aloe Vera Gel® de bulunan tüm vitamin, mineral, aminoasit ve enzimlere ek olarak vaksiniyum meyvesi ve elmanın yararları ile zenginleştirilmiş bir içecektir.

Tatlandırılması tümüyle doğal olarak , taze vaksiniyum meyvesi tatlı ve olgun elmaların karışımından sağlanmıştır. İlave edilen fruktoz (meyve şekeri) yalnız yetişkin ve çocukları memnun edecek ölçüdedir. 1 Litre

  • Vaksiniyum meyvesi birlikte, güzel lezzeti ile beraber Aloe Vera Gel’in yararlarını sağlar.
  • Cildin korunmasına yararlı etkisi olan antioksidanları bol miktarda içerir.
  • C Vitamini kaynağıdır.

Forever Aloe Vera Gel® de bulunan tüm vitamin, mineral, aminoasit ve enzimlere ek olarak vaksiniyum meyvesi ve elmanın yararları ile zenginleştirilmiş içecektir.Vaksiniyum meyvesi, yüksek miktarda C Vitamini sağlar, aynı zamanda özellikle kolajen oluşumunda etkin bir antioksidan olan pycnogenol’ün doğal kaynağıdır.

Kullanım Şekli: 

Günde 240 ml gıda takviyesi olarak kullanılmalıdır. İçmeden önce çalkalayınız. Sıcak ve alkollü ürünlerle karıştırmayınız.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Yaban Mersini ve Elma Aromalı Aloe Veralı İçecek -Aloe Berry Nectar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir