Portakal Aromalı,Aloe Veralı İçecek -Forever Freedom

İndirim!

 112,00  90,00

Forever Freedom

Portakal tadında lezzetli bir içecek olan Forever Freedom®, eklemlerin düzgün işlev görebilmelerine ve hareket kabiliyetinin devamlılığına yardımcı maddeler ile Aloe Vera’nın birleştirilmesinden meydana gelmiştir.

Aloe Vera Gel ile birleştirdiğimiz maddeler; eklemlerin iyi işlev görebilmelerine ve hareket kabiliyetliliğinin devamlılığına yardımcı olduğu saptanan Glukozamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat gibi iki doğal elementtir.

1 Litre
Bizimle iletişime geç!
Stok Kodu: 306 Kategoriler: ,

Açıklama

Forever Freedom

Portakal tadında lezzetli bir içecek olan Forever Freedom®, eklemlerin düzgün işlev görebilmelerine ve hareket kabiliyetinin devamlılığına yardımcı maddeler ile Aloe Vera’nın birleştirilmesinden meydana gelmiştir.

Aloe Vera Gel ile birleştirdiğimiz maddeler; eklemlerin iyi işlev görebilmelerine ve hareket kabiliyetliliğinin devamlılığına yardımcı olduğu saptanan Glukozamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat gibi iki doğal elementtir. 1 Litre

  • Eklemlerin aşınma ve yıpranma belirtilerine karşı bedeninizi koruyabileceğiniz bu besleyici içecek, Aloe tarafından içecek şeklinde size sunulmaktadır.
  • Aloe Vera’dan kaynaklanan kolay asimilasyon

Aloe Vera Gel ile birleştirdiğimiz maddeler; eklemlerin iyi işlev görebilmelerine ve hareket kabiliyetliliğinin devamlılığına yardımcı olduğu saptanan Glukozamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat gibi iki doğal elementtir. Vücudumuzdaki bağ dokularının ve eklem işlevlerinin devam edebilmeleri için gereken sülfürün elde edilebilmesinde önde gelen MSM ile C vitaminini de bu bileşime ilave ettik Bedenimizde, doğal “amortisör” işlevini gören kıkırdakların kuru kalmamalarına ve yapısal sağlıklarının devamlılığına yardımcı olacak iki doğal madde, Glukozamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat’tır.

Ayrıca bir yüzeyin diğeri üzerinden rahatlıkla kaymasını sağlayacak yağlayıcı sıvının kıvamını saptamakta da yardımcı olur. Beden yaşlandıkça, kıkırdağa ait bu elementlerin üretiminde yaşanan zorluk ve sıkıntılar nedeniyle eklemlerde “aşınma ve yıpranma” oluşur.

Vücuttaki eklemlerde bozulma ve kalite kaybına karşı ilk savunma hattı; C vitamini ve MSM ile birleşen Glulozamin Sülfat ve Khondroitin Sülfat tarafından kurulur. Doğal kaynaklı bu besin tamamlayıcıları, diğer FLP ürünlerinde olduğu gibi güvenle üretilmiştir.

Kullanım Şekli: 

İçmeden önce çalkalayınız. Günde 240 ml gıda takviyesi olarak kullanılmalıdır. Sıcak ve alkollü içeceklerle karıştırmayınız.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Portakal Aromalı,Aloe Veralı İçecek -Forever Freedom” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir