Forever Nutra Q10

İndirim!

 90,00  75,00

KALP VE DAMAR HASTALIKLARININ ÖNLENMESİ İÇİN MÜKEMMELl BİR ÜRÜN
Dolaşım sisteminize aynı anda üç önemli besin desteğini sağlamak için,Aloe Vera Gel ile karıştırılmak üzere tasarlanmış özel bir formüldür ve dolaşımdaki homosistein düzeyinin sınırlarda kalmasına destek verir,hızlı ve verimli çalışan bir metabolizma için ,vücuttaki koenzim Q10 miktarlarını destekler ve yararlı antioksidanları sağlar.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

Dolaşım sisteminize aynı anda üç önemli besin desteğini sağlamak için, Aloe Vera Gel ile karıştırılmak üzere tasarlanmış özel bir formüldür ve dolaşımdaki homosistein düzeyinin sınırlarda kalmasına destek verir,hızlı ve verimli çalışan bir metabolizma için ,vücuttaki koenzim Q10 miktarlarını destekler ve yararlı antioksidanları sağlar.
Kolayca dökün ,karıştırın ve için: bu kadar basit. Vücudunuz size teşekkür edecek.
CoQ10 ,insan vücudu tarafından üretilen kalp ve kan damarlarını da içeren hücrelerin fonksiyonları için gerekli olan enzimlerden biridir.CoQ10 seviyelerinin en ihtiyaç duyduğumuz yaşlarda düşüş gösterdiği bilimsel kaynaklarda rapor edilmiştir.
Forever Nutra Q10 Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu ekstra CoQ10 miktarını sağlamaya yardımcı olur.Diğer bir deyişle ,Forever NutraQ10 kandaki sağlıklı homosistein düzeyini normal miktarlarda tutmaya yardım eder ve bu şekilde de kalp-damar sisteminin sağlıklı bir şekilde fonksiyon görmesini destekler.
Forever NutraQ10 içeriğindeki B vitaminlerinin (B6-B12 V itaminleri ve Folik Asit )Homosestein seviyesini sağlıklı en alt seviyede tutmaya yardımcı olduğu gösterilmiştir :Bu vitaminlerin varlığıda sağlıklı kalp ve kan damar fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olmaktadır.
Forever NutraQ10 çeşitli çalışmalarda kalp ve damar desteği sağlaması açısından yararlı olduğu gösterilmiş olan çeşitli bitki özlerinide içerir (Üzüm çekirdeği-Zerde çöp-Akgünlük ve Zeytin Yaprağı)Yukarıda sayılanlara ek olarak kalp ve damar sistemini desteklediği bilinen Magnezyum ve Krom gibi minareller ile Lesitin ve Antioksidan özellikleri bilinen C ve E vitaminleri formülasyona eklenmiştir.
Şimdi tüm bu sayılanları,Aloe yaprağı içinde bulunan faydalara eklemek için bir sonraki ALOE VERA GEL bardağınızın içine katın .sadece karıştırın ve için,çok hoşunuza gidecektir.
KUTU İÇERİĞİ
30 PAKET 30 KULLANIMLIKTIR

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Nutra Q10” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir