Forever Kalsiyum

İndirim!

 80,00  69,00

FOREVER CALCİUM

Toplam ağırlığımızın %2?si kadarını oluşturan Kalsiyum, vücudunuzda en yaygın minerallerden birisidir. Vücudunuzda bulunan kalsiyumun %99 gibi bir çoğu dişlerimizde ve kemiklerimizde yer alırken, geri kalanı da sinir hücreleri, kan, vücut dokuları ve diğer vücut sıvılarında bulunmaktadır. Dişlerin ve kemiklerin oluşumları, sağlıklı olarak gelişimleri ve yaşama devam etmeleri ile bağlantılı olarak uzun süreli bir birliktelik yaşayan kalsiyum, sinirsel güdülerin iletimi ve kanın pıhtılaşması konularında da vazgeçilmez bir temel unsurdur.
İçerik:
Dicalcium Phosphate,Stearik Asid,Croscarmellose Sodium,Magnesium Stearate,Soy Extract,Citric Asid,Hydroxypropyl Methylcellulose,Doğal Tatlandırma. SOYA İÇERİR.

Gramaj:
90 tablet

Kullanımı:
Günlük olarak üç yada dört tableti suyla alınız.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

Toplam ağırlığımızın %2si kadarını oluşturan Kalsiyum, vücudunuzda en yaygın minerallerden birisidir. Vücudunuzda bulunan kalsiyumun %99 gibi bir çoğu dişlerimizde ve kemiklerimizde yer alırken, geri kalanı da sinir hücreleri, kan, vücut dokuları ve diğer vücut sıvılarında bulunmaktadır. Dişlerin ve kemiklerin oluşumları, sağlıklı olarak gelişimleri ve yaşama devam etmeleri ile bağlantılı olarak uzun süreli bir birliktelik yaşayan kalsiyum, sinirsel güdülerin iletimi ve kanın pıhtılaşması konularında da vazgeçilmez bir temel unsurdur.
Kemiklerin güçlenmesine yardımcı olan başlıca mineral kalsiyumdur. Kemik yoğunluğunun azalması gibi ilerleyen yaşlarda yaşanabilecek sorunlardan korunabilmek için azami ölçüde kalsiyum depolaması yapabilecekleri çocukluk ve gençlik yaşlarında yedikleri yemeklerde, yeterli miktarda kalsiyuma gereksinimleri vardır. Ergenlik çağlarındaki kemik yapımız ya da bir başka değişle iskeletimiz sahip olduğu kemik yoğunluğu ve kalsiyum açısında doruk noktaya oluşur. Kemiklerde ki kalsiyum yetişkinlik çağı boyunca azalmaya devam eder. Yiyeceklerle alınan yeterli miktarda kalsiyum bu azalmanın asgariye inmesinde yardımcı olabilir.
Forever Calcium, vücudunuzun önerilen günlük kalsiyum gereksiniminin %100 ünü karşılamak üzere yoğunlaştırılmış bir kalsiyum sitrat formülüdür. İçine vanilya tadı katılmış Forever Calcium’un günlük porsiyonu içinde, vücudumuzda ki azami kalsiyum emilmesini sağlayacak 2 temel unsur olan D vitamini ve magnezyum ile karıştırılmış kalsiyum mevcuttur. Vücudumuza gerekli miktarda kalsiyum alarak iyi bir kemik yapısına sahip olmanızın kolay ve etkili bir yolu da, sabah kahvaltısında ve akşam yemeklerinde birer adet Forever Calcium tableti almaktır.

* Magnezyum ve D vitamini ile birleştirilmiş Kalsiyum sitrat formülü.
* Vücut tarafından emilebilir ve hazmı kolaydır.
* Günlük alınan porsiyon, vücudun önerilen günlük kalsiyum gereksinimini karşılamaktadır.
* Eklem problemlerinde destekleyicidir.
* Kireçlenmede destekleyicidir.
* Diş eti çekilmesinde destekleyicidir.
* Diş mineleri zarar görmüş olanlar destekleyici olarak kullanabilir.
* İçeriğinde D vitamini olduğu için Kalsiyumun vücutta tutulmasını sağlıyor.
* Yüksek oranda alınan Kalsiyum, vücutta ki yağ birikimini önleyeceği gibi mevcut yağların yakılmasına da yardımcı olur.
* Kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur.
* Günde iki tablet alınması günlük ihtiyacın %100 ünü karşılar.
* Süt içmeyenlere ve Laktoza alerjisi olanlar için idealdir.

UYARI: (ÜRÜNLERİMİZ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR, BESİN VE VİTAMİN TAMAMLAYICISIDIR)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Kalsiyum” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir