Forever Arı Sütü

İndirim!

 107,00  99,00

Forever Arı Sütü – Forever Royal Jelly A, C, D, ve E vitaminlerini içerir ve aynı zamanda doğal bir B-kompleks vitaminleri deposudur. En önemli unsurlardan birisi, bünye için en önemli maddelerden biri olan protein, yağ, karbohidrat, çeşitli hormonların sentezi ve metabolize edilmesinde temel rol oynayan B5 vitaminidir (Pantotenik Asit). Royal Jelly en temel sekiz amino asiti, artı ikincil düzeyde diğer on aminoasiti, kalsiyum, bakır, demir, fosfor, potasyum, silisyum ve kükürt minerallerini önemli miktarlarda içerir. Royal Jelly nükleik asit de içermektedir.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

Forever Royal Jelly®
Royal Jelly, bal arısının pharynx (gırtlak bölgesi) bezlerinden çıkan, süte benzer bir salgıdır. Arıların bu “süper yiyeceği” enzimlerle özel olarak hazırlanır ve gelecekte kraliçe arı olacak arılar bununla beslenir. Kraliçe arının 6 yıllık yaşamının her gününde 3.000 yumurta yumurtlamasını sağlayan, yüksek düzeyde üretken olduğu yaşamı boyunca yediği özel gıdasıdır. Bildiğimiz balla beslenen işçi arılar, yalnızca 4 ila 6 hafta yaşarlar.
Royal Jelly A, C, D, ve E vitaminlerini içerir ve aynı zamanda doğal bir B-kompleks vitaminleri deposudur. En önemli unsurlardan birisi, bünye için en önemli maddelerden biri olan protein, yağ, karbohidrat, çeşitli hormonların sentezi ve metabolize edilmesinde temel rol oynayan B5 vitaminidir (Pantotenik Asit). Royal Jelly en temel sekiz amino asiti, artı ikincil düzeyde diğer on aminoasiti, kalsiyum, bakır, demir, fosfor, potasyum, silisyum ve kükürt minerallerini önemli miktarlarda içerir. Royal Jelly nükleik asit de içermektedir.
Royal Jelly proteince zengindir ve polenin hazmı sırasında oluşturulur.
Bizim ürettiğimiz Royal Jelly, arı kovanlarımıza ideal ortamı sağlayan o eski koşullarda, kuru, şehirden uzak, yüksek çöl bölgelerinden toplanmıştır. Kovandan toplanır ve hemen ürünün yalnızca fazla suyunu alıp tüm vitamin, mineral, enzim ve koenzimleri bırakacak şekilde dondurularak kurutulur.
İÇİNDEKİLER
Arı sütü tozu 250 mg.(royal jelly), sorbitol (tatlandırıcı), fruktoz (tatlandırıcı), sitrik asit (asitlik düzenleyici), doğal portakal suyu aroması (aroma arttırıcı), magnezyum stearat (kıvam arttırıcı), silika (dolgu maddesi).
İÇERİK
60 tablet (her biri 250 mg)
KULLANIM ŞEKLİ
Günde iki defa, birer tablet alınız, (emilerek kullanılır)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Arı Sütü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir