Forever Arı Propolisi

İndirim!

 200,00  160,00

Arı propolisi (her tablette 500 mg), bal ve arı sütü içerir.
Kendi doğal iltihap önleyici ve bakteri öldürücü özellikleri dışında propolis sayısız değerli besleyici madde içeren ideal bir besin tamamlayıcısıdır.
Propolis vücudun doğal savunmasını desteklemek için mükemmel bir yoldur.
60 tablet çiğneme tableti.
%100 doğaldır, koruyucu ya da yapay renklendirici içermez.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

FOREVER BEE PROPOLİS – FOREVER ARI PROPOLISI

Arıları düşündüğümüz zaman, ilk aklımıza gelen bal ve polen olur. Ancak bir diğer önemli madde daha vardır; ağaçlardan çıkan yapışkan reçine, propolis. Bal arıları propolisi toplar ve metabolize ederler, sonra da kovanlarını korumak için sıvarlar. Arı kovanının içi, çoğu ameliyathaneden daha sterildir. Propolis adı Yunancada “ Şehrin Önü” anlamına gelir ve tüm halkı dış tehditlerden koruduğunu ifade etmek için kullanılır. Propolis 5000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Asurlular ve yunanlılar propolisi sağlıklarını korumak için kullanırlardı. 22 aminoasidi, B-kompleks vitaminlerini içeren ve royal jeli’yle güçlendirilen Forever Bee Propolis vücudun doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.
Forever Bee Propolis çevre kirliliğinin olmadığı yüksek çöl bölgelerinden toplanmıştır. Saflığı güvence altına almak için, patentli arı propolisi kollektörleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda vitamin, mineral, enzim, aminoasit ve cüzi miktarda diğer unsurlardan oluşan zengin bir kaynak sağlayan besinlerle yüklü doğal yiyecek türüdür.

*Bağışıklık sisteminin desteğidir.
*Arı sütüyle güçlendirilmiştir.
*22 aminoasit ve B-kompleks vitaminlerini içerir.

UYARI: ÜRÜNLERİMİZ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR, DOĞAL ARI ÜRÜNLERİNDEN ÜRETİLEN, BESİN TAMAMLAYICILARIDIR.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Arı Propolisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir