Forever Aktif Probiyotik

İndirim!

 95,00  79,00

Benzeri olmayan 6 yararlı bakteri zincirinin birleşimidir.
Özel patentli kapsülleme tekniği sayesinde 6-cins yararlı bakteriyi kalın bağırsakta istenilen noktaya geldikleri zaman serbest bırakan Forever Active Probiotic kapsüller, hiçbir soğutucu gerekmeden rafta bekletilebilen dünyadaki tek 6-cins probiotik üründür.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

İçeriğinde bulunan probiyotik bakterilerin cinsleri:
Lactobacillus Acidophilus; İstenmeyen organizmalara engel olur ve klonlanıp çoğalmalarından da korur.
Bifibacterium Longum; Kötü bakterileri dışarıya atarak mide ve bağırsak sisteminin düzensizliğini azaltmaya yardımcı olur.
Bifidobacterium Lactis; Vücudun pH derecesinin düşürülmesine yardımcı olurlar ve bunun dışında istenmeyen bakteri gelişimini engeller.
Lactobacillus Rhamnosus; Bağırsaklara ait bölgeyi korumaya yardımcı olur. Böyllikle istenmeyen mikro organizmalar kendilerine vücutta barınacak yer bulamazlar.
Lactobacillus Bulgaricus; İnce bağırsağın temiz ve dengeli olarak korunmasına yardımcı olur.
Lactobacillus Plantarum; Ana besin maddelerinin, vitaminleri ve antioksidanları saklayarak, yemeklerdeki istenmeyen maddelerin etkisiz hale getirilmesine yardımcı olur.
Active Probiotic, tükettiğiniz yiyecek türleri ve sürdürdüğümüz yaşam tarzı yüzünden istemeden de olsa, dpğal olarak vücudumuzda bulunan iyi bakterilerin oluşumunun azalması nedeniyle meydana gelen dengesizliğin üstesinden gelmek üzere tasarlanmıştır. Soğutucuya gereksinim olmadan rafta bekletilebilen bir üründür
Günde bir tane drajeyi suyla birlikte aç karna veya yemeklerden 2 saat sonra alınız. (30 draje)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Aktif Probiyotik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir