Forever Active Ha

İndirim!

 111,00  89,00

İçindeki nemlendirici ve yağlayıcı özellikleri düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit?e ek olarak, zencefil yağı ve hint safranının sunduğu özellikler nedeniyle, eklemleri destekleyici ve nemlendirici özellikli besin tamamlayıcıları arasında piyasada bulabileceğinizin en başarılısı, Forever Active HA’dır.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

Forever Active Ha ,size güçlü eklem yüzeyi kayganlığı için destek veren ve buna ek olarak da cilt nemlendirici özelliği de bilinen düşük molekül ağırlıklı hyalüronik asid ile benzer etkileri olan Zencefil yağı ve Zerde çöp kombinasyonunu destekleyici olarak sunmaktadır.
Hyalüronik asid (HA) vücutta kemik,kollajen ve elastin gibi yapısal elemanlar ile birlikte bulunan mukopolisakkarid’ler sınıfından bir maddedir, Yüksek miktarda su tutma ve yer işgal etme yeteneğine sahiptir ve bu şekilde diğer yapılara ”yastık” görevi yaparak onları kaygan hale getirir,Kas ,eklem yumuşak dokular ve göz çevresinde yüksek miktarlarda bulunur.
Yaşımız ilerledikçe vücudumuz daha az HA üretir ve bu durum birçok endojen madde için de geçerlidir.
Bunun sonucu olarak da cilt,eklem ve kaslarda başta olmak üzere bazı değişiklikler gözlenir.Bu eksikliği ağız yolu ile yerine koyabilmek yakın zamana kadar mümkün değildi.
Çünkü HA mide asidinde bozuluyordu ve tedaviler yalnızca injeksiyonla yapılabiliyordu.
Şu sıralarda HA özel yöntemler (öm,lnjuv yöntemi) ile ağızdan etkili hale getirilmiştir ve bu sayede hem yukarıda sayılan eksiklik hallerinde hemde anti -aging olarak destekleyici olarak kullanılmaktadır .
Yüzyıllar boyunca ,çinli bitki uzmanları uygun eklem fonksiyonlarını sağlamaya yardım etmesi amacıyla Zencefil, ve Zerdeçöp kullanmıştır.Zencefil yağı ve Zerdeçöp gücü eklenmiş düşük molekül ağırlıklı HA ile FOREVER ACTİVE HA size destek olacaktır..
1:Rahat hareket etmenize ve cildi nemlendirmeye destek olur.
2:Düşük molekül ağırlıklı hiyalüronik asidin eşsiz formu.
3:Eklemlere destek olan Zencefil ve Zerde çöp içerir..

İçerik:
Soya fasulyesi yağı, Jelatin, Gliserin, Sarı Balmumu, Maltodextrin, Saf su, Çinko Oksit ve Lecithin, Soya içerir.

Gramaj:
100 yumuşak kapsül

Kullanımı:
Rejim tamamlayıcısı olarak günde iki kez birer kapsül alınız.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Active Ha” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir